Máš co publikovat?

Jsi celý rok na cestách, žiješ v zahraničí, nebo jsi měl jen zajímavou dovolenou, o kterou se chceš podělit s ostatními? Pak jsi tu správně! Věříme, že tvá zkušenost z jakékoliv cesty může někomu dalšímu ušetřit čas, peníze, nebo ho prostě jen přimět vycestovat. Tak proč se o ní nepodělit?

Podělit se můžeš i samotnou fotkou, a nebo napsat zajímavý článek, o kterém si nyní řeknem trochu více.

 

Má to cenu, i když jsem nebyl zrovna na Severním pólu?

Rozhodně ano! Nehledáme pouze méně dostupné destinace. Může to být Severní pól, Česká republika, Uzbekistán, nebo třeba Jižní pól. Každý kus naší planety je zajímavý a byla by chyba nějaký vynechat.

 

Místo jsem vybral, ale co o něm sdělit?

Lze o něm sdělit cokoliv, co ti přijde zajímavé, užitečné, nebo třeba vtipné. Můžeš světu ukázat vše od příprav na cestu, ubytování, zajímavých míst, až po tamní obyvatele, kuchyni, nebo třeba přírodu. Jestli zvolíš užitečný popis s odkazy, nebo vyprávění pomocí příhod a historek, to už je jen na tobě.

 

Pár pravidel při psaní

Není jich moc, nejsou ani nějak zvláštní, ale přece jenom je dobré si je tu zopakovat.

   Vycházej pouze z vlastních zkušeností a na 100% ověřených informací
   Minimální počet slov je 750. Maximální počet není určen
   V prvním odstavci svůj článek trochu představ
   V posledním odstavci to můžeš celé shrnout, doporučit ostatním, vyzvat je k akci
   Nezapomeň článek rozdělovat na odstavce a používat podnadpisy
   Odkazy na cizí weby (klidně i tvůj blog) taky neurazí
   Před odesláním si dej den pauzu, poté článek pečlivě přečti ještě jednou

 

Než se pustíš do práce, dej nám vědět!

Máš už zvolené místo a v hlavě představu, co o něm sdělit? Tak to je skvělé, ale samotný článek ještě nepiš! Nejdříve nás s tvým nápadem kontaktuj na e-mailové adrese info@magazinocestovani.cz. My tvůj nápad rovnou schválíme, nebo ho společně vyladíme k dokonalosti.

 

Můžu začít psát, ale co za to?

Máš vybrané úžasné místo, připravené skvělé zážitky, pár základních pravidel ti nedělá problém, prostě to bude dokonalý článek! Ale co za to? Přece to nebudeš dělat jen tak. Tvůj článek určitě pomůže několika lidem a na oplátku se pokusíme pomoc my tobě. Jak? Finančně. Za každý článek ti přispějeme nějakou tu korunu a je jen na tobě, jak ji využiješ.

 

Pojď do toho s námi!

Buď součástí našeho internetového magazínu, je to velmi jednoduché! Kontaktuj nás na e-mailové adrese info@magazinocestovani.cz, budeme se těšit!

Vyhrazujeme si plné právo odmítnout již napsaný článek a zvolit si vlastní datum publikace přijatých článků. I když tato věta zní velmi přísně, bohužel je nutná, ale rozhodně není třeba se jí bát! Jakékoliv odmítnutí, nebo odsunutí termínu publikace, pečlivě vysvětlíme. Následně se budeme snažit dohodnout na náhradním řešení. Všichni jsme jen lidi a nemáme problém diskutovat a dělat kompromisy. Přeci jen máme stejný cíl 🙂