1:27
03.08.2019

Nejlepší zábavní park na světě? Boj začíná!

Dva nesmiřitelní rivalové na vrcholu pomyslné pyramidy zábavních parků, to jsou společnosti Disney a Universal. Podle britského deníku Telegraph zábavní konglomerát Disney čelí obrovské výzvě, před kterou ji společnost Comcast, mimo jiné největší provozovatel kabelové televize a vlastník Universal Studios, postavila.

Comcast investuje miliardy dolarů do zábavního letoviska Universal v Orlandu, které by se mělo minimálně dvojnásobně rozšířit. A i když toto rozšíření nemá žádné oficiální datum dokončení, předpovědi hovoří o roku 2023.

Tématika zahalena tajemstvím

Kromě samotného termínu dokončení se tají také tématika nového rozšíření. Můžeme pouze spekulovat, zda bude vsazeno na osvědčenou klasiku v podobě úspěšné série Star Trek, dobrodružné fantasy Fantastická zvířata od oblíbené JK Rowling nebo něco zcela nového.

Celkový počet zaměstnanců zábavního letoviska v Orlandu by měl vzrůst ze stávajících 25 000 na 39 000 a ať už souboj těchto dvou titánů zábavního průmyslu dopadne jakkoliv, nezávislý poradce Dennis Speigel dodává: „Nakonec zvítězí samotní návštěvníci.“

V zábavním letovisku Universal Orlando najdete také známé Bradavice

V zábavním letovisku Universal Orlando najdete také známé Bradavice

Disney přichází s novinkou již toto léto

Společnost Disney určitě neusnula na vavřínech a již koncem letošního srpna plánuje ve svém parku Disney’s Hollywood Studios otevřít Star Wars: Galaxy’s Edge land.

Od 29. 8. 2019 se tak můžete těšit na úplně nová dobrodružství, která vám umožní zažít svůj vlastní Star Wars příběh!

Zaujal tě článek? Pošli ho kamarádům.

Komentáře k článku

přidat komentář

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Podobné články