1:42
07.08.2017

Friends fest – když nemůže člověk do Ameriky, přijde Amerika za člověkem

Toužili jste někdy navštívit Ameriku? Zažít na vlastní kůži alespoň část z toho, co vídáte v amerických filmech? V tom případě si zapište do diáře datum 12.8., protože v tento den přijede Amerika za vámi!

Býci, auta, pochoutky, country a western

V areálu pardubického dostihového závodiště se v tento den uskuteční druhý ročník amerického festivalu s názvem “Friends fest”. Čeká vás opravdu nabitý program a opět toho bude spousta k vidění. A na co všechno se můžete těšit? Záběr festivalu je opravdu široký. Projedete se na elektrickém býkovi a zažijete tak western na vlastní kůži, prohlédnete si kompletní vozový park značky Ford nebo třeba uvidíte při akci sportovce typických amerických sportů (lakros, americký fotbal, streetball, baseball). V programu nebude chybět ani ukázka indiánských bojových umění nebo třeba přehlídka military klubů z ČR. Na své si tak přijde každý, kdo má rád alespoň něco amerického. Kompletní program můžete shlédnout na stránkách festivalu. A kdyby vám náhodou vyhládlo, můžete okusit typický americký burger, steak nebo další grilované (i jinak připravované) pokrmy. Také si budete moci zasoutěžit v pojídání chilli. Nebude chybět ani program pro děti. Vaši nejmenší si vyzkouší menši verzi elektrického býka, zaskáčou si na skákacích hradech nebo si zkusí nafukovací horolezeckou stěnu.

Uriah Heep a Martin Dejdar

Celým festivalem vás bude provázet příjemná americká hudba. Vystoupí zde například skupina Elvis Revival, Pumpa, Blueground & Klára a samozřejmě spousta dalších, americky laděných kapel. Celý festival uzavře hardrocková kapela Uriah Heep, která spolu s dalšími legendárními skupinami udávala směr rockové muziky v 70. letech. Moderátory celého festivalu budou stejně jako předešlý rok Martin Dejdar a Petr Vacek. Vstupenky můžete zakoupit buď online na stránkách festivalu nebo přímo na místě. Děti do 150 cm mají vstup zdarma. Pardubice se na vás těší 12.8. Vezměte tedy svůj cowboyský klobouk, nastartujte Harley Davidson a vyražte vstříc Americe.

Zaujal tě článek? Pošli ho kamarádům.

Komentáře k článku

přidat komentář

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Podobné články