1:26
04.09.2017

Vlastivědné procházky Prahou po celé září

Skupina Prague City Tourism pořádá v září další cyklus Vlastivědných procházek Prahou. Jedná se o naučné, tématické procházky do známých i méně známých zákoutí našeho hlavního města. Pozor! Kapacity procházek jsou omezené a maximální počet účastníků je stanoven na 50. Pokud tedy nechcete zmeškat nějakou z nich, měli byste si koupit vstupenku v předprodeji. Některé akce jsou dokonce zabrané již v tuto chvíli. Pokud se tedy na nějakou vycházku těšíte, raději si vstupenku zarezervujte co nejdříve. Lidé, kteří mají nárok na jakoukoliv slevu (studenti, senioři, lidé s průkazem ZTP atd.), ji mohou uplatnit i zde.

Cestou necestou po Praze

A na co se můžete během září těšit? Projdete se například po Vyšehradě, Stavovském divadle. Navštívíte Kapucínský klášter, zahrady Kláštera svaté Anežky, pražské průchody a pasáže i pražská náměstí. Dozvíte se, jak se stavěl Karlův most, dostanete přednášku o Korunovačních klenotech nebo o tom, jak správně provozovat Nordic walking. Čekají na vás také cizojazyčné prohlídky, v angličtině a němčině. Na své si přijdou také rodiny s dětmi. Ty objeví tajemství Pražských zahrad, dozvědí se něco o historii Národního divadla a projdou se od Zlatého anděla ke Třem divým mužům. Program je opravdu bohatý a vybere si zde opravdu každý.

Prague City Tourism

Skupina Prague City Toursim byla založena roku 1958 jako Pražská informační služba (dnes je tak také stále známa). Své novodobé označení získala v roce 2015. Jde o marketingovou a informační organizaci města Prahy, která pomáhá rozvíjet turistiku a propagovat naše hlavní město. Mimo jiné spravuje také Staroměstskou radnici, odkud řídí informační činnost a stará se o své návštěvníky. Společnost nabízí také kurzy pro průvodce nebo jejich doškolování, provádí různé analýzy, statistiky a marketing. V neposlední řadě spravuje webové stránky prague.eu, tedy oficiální turistický portál hlavního města Prahy. Pokud se o organizaci chcete dozvědět něco víc, stačí navštívit oficiální stránky skupiny.

Zaujal tě článek? Pošli ho kamarádům.

Komentáře k článku

přidat komentář

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Podobné články