2:10
22.08.2017

8 nejlepších zábavních parků Evropy

Kdo by odolal jízdě na horské dráze, zběsilému dovádění ve vodních atrakcích a pohádkovému světu jako na dlani? Pojďme se podívat na nejlepší zábavní parky zasazené do evropských měst.

Europa-Park – Rust, Německo

V tomto zábavním parku se můžete těšit na 15 evropských tematických oblastí s autentickou architekturou, vegetací a potravinami, které se postarají o prima atmosféru. Island je spojen s dřevěnou horskou dráhou, Řecko ohromí vodním osvěžením Poseidon, Francie uhrane gigantickou horskou dráhou. Děti do 3 let vstup zdarma.

Přibližná vzdálenost autem z Prahy: 626 kilometrů

Web: www.europapark.de

Tivoli Gardens – Kodaň, Dánsko

V Tivoli vás nenechá chladnými na 30 atrakcí. Počítejte s rodinnou zábavou, pohádkovou zahradou, květinami, koncerty, artistickými vystoupeními a skvělými zážitky při svitu lamp a lampiček po setmění.

Přibližná vzdálenost autem z Prahy: 783 kilometrů

Web: www.tivoli.dk

Disneyland Park, Marne-la-Vallée, Francie

Pohádkový svět Walta Disneyho se vám zalíbí díky dobrodružnému ostrovu, zvědavému labyrintu, umění animace, horským dráhám až do nebe, typickým postavičkám, vyjížďkám na koních, malému království pro nejmenší a jiným rodinným lákadlům.

Přibližná vzdálenost autem z Prahy: 997 kilometrů

Web: www.disneylandparis.com

Leolandia – Capriate San Gervasio, Itálie

Nejznámější italský zábavní park uchvátí přehlídkami v okruzích Miniitálie, horské dráhy, přehlídky, kreslené pohádkové postavičky, zvířecí kamarádi. Děti se sekají s Mášou a medvědem anebo se podívají na miniatury italských památek.

Přibližná vzdálenost autem z Prahy: 905 kilometrů

Web: www.leolandia.it

PortAventura World – Salou, Španělsko

Přímo s výhledem na moře a pláž si užijete jízdy na horských dráhách v pěti tématických lokalitách, jako jsou Polynésie, Čína, Mexiko, starý západ a středomoří s kapkou exotiky. Kolotoče, houpačky, vodní skluzavky, kormidlování lodí na vysílačku, jízda v lokomotivě i vystřelovací dráha mají své kouzlo.

Přibližná vzdálenost autem z Prahy: 1815 kilometrů

Web: www.portaventuraworld.com

Efteling – Kaatsheuvel, Nizozemsko

Největší park Nizozemska nabízí radovánky pro nejmenší, zběsilé jízdy na vodních atrakcích a horských dráhách, ale i rodinnou zábavu, projížďky loďkou, tajemný pohádkový les Červené Karkulky, vláčky a dětské hřiště.

Přibližná vzdálenost autem z Prahy: 876 kilometrů

Web: www.efteling.com

Paultons Park – Romsey, Spojené království

Vítejte v obrovském anglickém zábavním parku, kde je pohádkový svět prasátka Peppy, horské dráhy, vodní radovánky, ztracené království, vláčky, golf, relaxace na Rio Grande, dinosauři, ptáci a zvířata, výstavy i zahrady a jezera.

Přibližná vzdálenost autem z Prahy: 1388 kilometrů

Web: paultonspark.co.uk

Prátr – Vídeň, Rakousko

V Prátru si užije celá rodina radosti za super ceny. Jízda na ruském kole, horská dráha Boomerang, malá železnice, obří řetízek, vodní skluzavky i dětská hřiště nemají jedinou chybičku!

Přibližná vzdálenost autem z Prahy: 291 kilometrů

Web: www.prater.at

Zaujal tě článek? Pošli ho kamarádům.

Komentáře k článku

přidat komentář

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Podobné články