1:49
12.09.2017

Nenechte si ujít cestovatelský festival Nadivoko

Máte rádi cestování? Dobré jídlo a hudbu? Zajímavé workshopy, na kterých se můžete přiučit novým věcem? Chodíte rádi na cestovatelské (nebo i jiné) přednášky? Zapište si tedy do svého diáře (dnes se tomu říká Evernote) datum 22.9. – 24.9. 2017.

Jediný svého druhu

V těchto dnech se totiž poblíž městyse Mrákotín na Vysočině koná již 2. ročník cestovatelského festivalu Nadivoko. A jako spousta akcí a festivalů je něčím výjimečná, ani festival Nadivoko není úplně obyčejný. Jako jediný svého druhu se totiž pořádá čistě v přírodě. Akce vám nabídne rybník, louku s pódiem a nutným zázemím (sprchy, toalety atd.) a o zbytek se postará příroda. Vezměte tedy batoh, spacák, stan a vyražte vstříc tomuto netradičnímu zážitku. Pokud vyrazíte vlastním autem, můžete jej nechat zdarma v Mrákotíně, cca 1 km od místa konání akce. Co se týče občerstvení, to zajistí Klub cestovatelů a nabídku můžete sledovat na FB stránkách festivulu. Máte také možnost připravit si zde vlastní pokrmy.

Workshopy, přednášky, koncerty

O tom, že byl 1. roční festivalu úspěšný, svědčí i pár zajímavých čísel. Akci navštívilo necelých 300 lidí, zahrálo zde 6 kapel, konalo se 5 workshopů a přednášelo 20 cestovatelů. O workshopy, přednášky a koncerty nebude samozřejmě ochuzeni ani letos. Program je opravdu pestrý, zajímavý a netradiční. Na co konkrétně se můžete těšit? Michal Vičar vám prozradí, jak cestoval MBčkem kolem světa. Slávek Král pro změnu procestoval svět stopem – toť tématem jeho přednášky. Radek Thums pro vás bude mít přednášku se zajímavým názvem “Jak přežít průsery na cestách”. Podíváte se ale také do Grónska, Pákistánu, Nového Zélandu a dalších krásných míst naší země. Při workshopech se můžete naučit jógu, uvařit si exotickou pochoutku s Klubem cestovatelů nebo se dozvíte spoustu zajímavých informací k surfingu. Kompletní program si můžete prohlédnout na oficiálních stránkách festivalu.

Vstupenky

Kapacita festivalu je omezená a k dispozici je 400 lístků, které můžete zakoupit buď v předprodeji nebo (pokud zbydou) přímo na místě.

Zaujal tě článek? Pošli ho kamarádům.

Komentáře k článku

přidat komentář

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Podobné články