3 minuty čtení
04.07.2021

Milujete Přátele? Vydejte se na speciální plavbu Karibikem

Ross, Chandler, Joey, Phoebe, Rachel a Monica. Nezapomenutelná šestice se v minulých týdnech vrátila na televizní obrazovky. Nebo alespoň jejich herečtí představitelé David Schwimmer, Matthew Perry, Matt LeBlanc, Lisa Kudrow, Jennifer Aniston a Courteney Cox, kteří společně zavzpomínali na natáčení kultovního seriálu Přátelé. Video, kde se objevily i další celebrity jako David Beckham nebo Justin Bieber, vyvolalo obrovský zájem po celém světě. A fanoušci fenomenálního sitcomu se mohou těšit ještě na jeden velký zážitek. Příští rok v květnu mohou vyrazit na týdenní tematickou plavbu po Karibiku, která se ponese v duchu seriálu. Akci pořádá americká společnost Fana World Travel.

Vědomostní kvízy i speciální akce

Vzhledem k tomu, že se nejedná o plavbu pod hlavičkou společnosti Warner Bros., jež vlastní autorská práva k sitcomu, hlavní protagonisté se akce nezúčastní. O zábavu ale ani tak nebude nouze. Pasažéři se mohou těšit na řadu zábavných kvízů, které prověří, jak dobře znají seriál, ale i herce. Při dalších akcích se pak budou moci rovnou převtělit do svých oblíbených seriálových hrdinů.

Rumy, tequila nebo plavání s delfíny

Ale nebude se jednat jen o akce v duchu jednoho z nejoblíbenějších seriálů všech dob. Účastníci plavby se mohou těšit také na plavání s delfíny a rejnoky, degustaci drahých rumů či tequily nebo let vrtulníkem.

Sedm dní na cestě

Loď bude vyplouvat 15. května 2022 z Fort Lauderdale na Floridě. Pasažéři se vydají například na Kajmanské ostrovy či mexický ostrov Cozumel, který láká na mayské památky.

Omezená kapacita lodi

Plavby se bude moci zúčastnit celkem 500 pasažérů, a to i přes to, že loď Celebrity Equinox má standardní kapacitu zhruba 2800 cestujících. Ceny nejsou zrovna nízké, standardní kajuta vyjde minimálně na 1648 dolarů, což je v přepočtu přibližně 34 tisíc korun. Nejdražší ubytování pak stojí 3048 dolarů (téměř 64 tisíc korun).

Nikdy neopustili televizní obrazovky

Dá se říct, že Přátelé se na televizní obrazovky vrátili po více než 15 letech. Pravdou ovšem je, že seriál z obrazovek nikdy nezmizel. Nejde o jen tak nějaký sitcom, Přátelé jsou symbolem 90. let. Jejich kouzlo tkví v tom, že z šestice hlavních postav žádná nevyčnívá, skvěle spolu fungují a společně vždy vyřeší jakýkoli problém. Některé výzkumy dokonce uvádějí, že Přátelé mohou pomoci lidem s úzkostí – a to právě proto, že každá epizoda dobře dopadne. Úspěch seriálu je i v tom, že skončil na pomyslném vrcholu, což se řadě jiných seriálů nepodařilo. U Přátel jsou všechny série vysoce kvalitní a řada hlášek zlidověla.

Zaujal tě článek? Pošli ho kamarádům.

Komentáře k článku

přidat komentář

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Podobné články